29 yaşındayım adetimin 3.günü hormon testi yaptırdım proklaktin 23.46 ng/mL cıktı biraz yüksek çıktığı için başka testler istedi AKޞž 82 mg/dL TSH 3.28 uI

29 yaşındayım adetimin 3.günü hormon testi yaptırdım proklaktin 23.46 ng/mL cıktı biraz yüksek çıktığı için başka testler istedi AKޞž 82 mg/dL TSH 3.28 uIU/mL FREET4 1.12 ng/dL PROKLAKTİN 25.98 ng/mL Bir sorun var mı? birde adetimin 21.günü test yapmak istiyor doktor ne için yapılır bu test

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.