3 ay önce üst solunum yollari ve idrar yollari iltihap nedeniyle yüksel antipoytukler kullandm sonraa GGT 395 Cikti

3 ay önce üst solunum yollari ve idrar yollari iltihap nedeniyle yüksel antipoytukler kullandm sonraa GGT 395 Cikti Dahiliye doktoru gasti enterelejoye yolladi seroloji ve eliza testi yaptirdm sonuc olarak yine yüksek çikti :( bunun tam nedenini bilmeden sık sık tahlil yaptirdim ultarasyona gerek filan yok dediler yillar önceee karaciğer yağlanmasi başlangici var denmişti bu hormonla ben protez ameleyati geçirmem gerekiyor olabilirmiyim bana ne önerirsiniz Bu Arada Herkeze ALLAH Acil Sifalar Versin Şimdiden Teşekkür Ederim.... saygilar Nurcan

Tahlil.com Cevabı : Bence detaylı bir araştırma yapılıp GGT yüksekliğinin nedeni belirlendikten sonra operasyonunuz yapılmalı