3 aydır sakalımda 3 nokta da madeni para büyüklüğünde kıl çıkmaması oldu?

3 aydır sakalımda 3 nokta da madeni para büyüklüğünde kıl çıkmaması oldu. kan testi yaptırdım sonuçlarda %EOS [H] 6,00 eos değeri yüksek çıktı bunun sebeni nedir?cildiye dışında da farklı bir doktora gitmem gerekir mi_?

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil yüksekliği genellikle alerjik durumlarda görünür ama yüzünüzdeki kıl çıkmaması şikayetleri için cildiye doktoruna gitmelisiniz.