3 günlük yenidoğan yoğunbakımda. Oranları çokmu yüksek sizden bilgi alabilirmiyim?

Yeni doğan bebeğimin lökosit :18-20 eriteosit : 5-6 çıktı daha bir günlükken şuanda 3 günlük yenidoğan yoğunbakımda. Oranları çokmu yüksek sizden bilgi alabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Evet lökosit değeri yüksek ama, sadece bu tek başına bir veri değildir.Enfeksiyon var ise, araştırma amaçlı idrar kültürü, kan kültürü gibi ilave testlere ihtiyaç var.