3 hafta once idrar tahlili yaptirmistim idrar tahlilimde idrarda iltihap cikti doktor ilac verdi bu surede ilaclari kullandim ve bitti?

3 hafta once idrar tahlili yaptirmistim idrar tahlilimde idrarda iltihap cikti doktor ilac verdi bu surede ilaclari kullandim ve bitti ilaclarin biteli bir haftadan fazla oldu. Simdide karnimin sag ust kosesinde kaburganin hemen altinda aniden sancilar giriyor siddetli bir sekilde ve bu agri ayni bolgenin sirt tarafinada vuruyor bunun sonunda belim agriyor sonrasindada kasiklara ve ayaklarima kadar agrisi vuruyor. Suan da yurt disinda yasamaktayim burda tahlil sonuclarini hemen alamiyoruz oyle her istedigimizdede rontgen yada benzer seylere ulasamiyoruz sizce ne yapmaliyim bu agrinin nedeni ne olur. Ayrica 2gun once atesim cikti ve bogazlarim sisti. sadece usutmeye bagli birseymidir yoksa farkli biseyden suphelenmem gerekirmi. Cinsiyet: Bayan yas 28

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz rahatsızlığın araştırılması için ultrason muayenesi uygun olabilir.Bir doktora muayene olmalısınız.