3 hafta önce koyu renkli lekeler gelmeye baslamıstı hafıf kanamada gelıyodu adet olucam sandım

 3 hafta önce koyu renkli lekeler gelmeye baslamıstı hafıf kanamada gelıyodu adet olucam sandım ama lekelenmelerden ıkı hafta sonra oldum bıttı bı hafta oldu bıtelı ve hala lekeler gelıyo hafıfte pembemsı kanama.enfeksıyon olabılır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına muayene olun, tahlil ve muayene sonrası net bir şey söylenebilir.