3 kez adet gördüm kan ve idrar testleri de negatif yinede hamile olmaktan çok korkuyorum.

urdan okuduklarıma göre hamilelik ihtimalim yok ilişkiden sonra 3 kez adet gördüm kan ve idrar testleri de negatif yinede hamile olmaktan çok korkuyorum ilişkinin üzerinden üç ay geçti gebelik olsaydı belirtileri olurmuydu karnım ve belim çok ağrıyo psikolojik midir? 3 kez üstüne görme olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yok ama korkularınız çok fazla ise bir psikaytri uzmanıyla görüşmenizi öneririz.