3 senelik evliyim.son 1,5 senedir çocuk istiyoruz.

Merhaba,3 senelik evliyim.son 1,5 senedir çocuk istiyoruz.20 nisanda kahverengi leke gelmeye başladı. 18 martda adet olmuştum. Adet başlıyor diye düşündüm ama 7 gün leke devam etti. Test yaptırdım negatif çıktı. 25.04 tarihinde fsh 10,02 çıktı ancak 2 gündür mide bulantısı başladı. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olduğunuzun söyleyebilmek için beta HCG testinizin pozitif çıkması ve doktorunuzun ultrasonla gebeliği görmesi gereklidir.