3 yaşında erkek kardeşim var. Kendisin de Rekzal polip hastalığı mevcuttur.tahlil sonuçlarına göre,PLT değeri *326 ve HCT değeri ise *36.7

 : 3 yaşında erkek kardeşim var. Kendisin de Rekzal polip hastalığı mevcuttur.tahlil sonuçlarına göre,PLT değeri *326 ve HCT değeri ise *36.7.bu netice nedir.bizi bilgilendirdiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz