34 yaşındayım ve ilk kez tam kan tahlili yaptırdım.Koyu renkli çıkan tahlil sonuçlarımı değerlendirmenizi rica ediyorum.

  34 yaşındayım ve ilk kez tam kan tahlili yaptırdım.Koyu renkli çıkan tahlil sonuçlarımı değerlendirmenizi rica ediyorum.Üre:15, Kolesterol:221, LDL kolesterol:145, TSH:1,026- PH:7- Dansite:1,003- Mikroalbumin/Kreatinin:3- WBC:4,73- MCHC:32,4

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol yüksekliği yönünden dahiliye doktoruna danışın.