35 yasında bayanım düzensiz ve yoğun adet dönemlerim oluyor doktorum acil hastaneye yatmam gerektiğini söyledi?

35 yasında bayanım düzensiz ve yoğun adet dönemlerim oluyor doktorum acil hastaneye yatmam gerektiğini söyledi.saglık güvencem olmadığından ne yapacağımı bilemiyom.bana yardımcı olursanız sevinirim.gercektende acil olarak yatmam gerekirmi,yoksa ilaç tedavisi olmazmı?bazı kandeğerlerimi veremHGB:6,2 G/DLHCT:22,2 %MCH:16,3 FLMCHC:27,9 FLPLT:322 FLFERRITIN:8 MG/LFE:9 UG/DLUIBC496 MG/DLVLDL:23 MG/DL

Tahlil.com Cevabı : Ciddi kan düşüklüğünüz var ve kan verilmesi lazım, elbette yatın hastaneye. Devlet hastanelerine başvurabilirsiniz.