3,5yaşında kizm var , wbc 3,28 cıkti cok mu dûşuk. WBC düşüklüğü nedeniyle Korkmaya başladım

3,5yaşında kizm var , wbc 3,28 cıkti cok mu dûşuk. Korkmaya başladım

Tahlil.com Cevabı : Çok aşırı düşük bir değer değil.Bazı viral enfeksiyonlardan sonra wbc düşüklüğü olabilir.Bir laç hafta sonra tekrar ettirebilirsiniz testi.