37 günlük bebeğimden kan tahlili ve akciğer filmi istendi,

37 günlük bebeğim öksürmeye başladı.burnu tıkanık diye 2 gün bekledim kendimce birşeyler yaptım ama geçmedi.öksürük arttı ve emerken tıkanıyordu.gece acile gittik.bizden kan tahlili ve akciğer filmi istendi.temiz bulundu sprey verildi.ama öksürük geçmedi ve ben yinede ciğerlerinden şüpheleniyorum. Her şey temiz olduğuna göre neden öksürük geçmedi?ilginize teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı yazmamışsınız ancak yine de tavsiyelerde bulunacağım.37 günlük bir bebekte geçmeyen öksürükte zatüre de göz ardı edilmez ancak filmde bir şey çıkmadığını yazmışsınız.Eğer öksürük devam ederse ve beraberinde ateş de varsa bir çocuk doktoruna tekrar gitmenizi öneririm.Geçmiş olsun...