4 aydır düzenli adet oluyorum hamile olabilir miyim?

  Ben nişanlımla 28 ocakta kıyafetle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım 4 ay adet oldum test yaptım kan tahlili yaptırdım negatif çıktı .Bu ay adetim her gün sadece tek leke ve kahverengi şeklinde oluyor. Bu normal mi ?Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görmeniz hamilelik olmadığını göstermektedir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.