4 gün günüm geçti evde 2 test yaptım pozitif çıktı bugün adet kanaması gibi kanamam var kanda beta hcg 15.92 hamile olma ihtimalim var mi?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunda gebelik bulgusu var ancak gebelik pozitif olmasına rağmen yoğun kanama olmanız bir şeylerin yolunda gitmediğini gösterir.Bu yüzden vakit kaybetmeden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.