40 aylık çocuğumuz için tahlil yaptırdık. tahlil sonuçları: demir (serum) 23* demir bağlama kapasitesi 382* RBC 3.88 HGB 9.8 ?

40 aylık çocuğumuz için tahlil yaptırdık. tahlil sonuçları: demir (serum) 23* demir bağlama kapasitesi 382* RBC 3.88 HGB 9.8 HCT 30.1 MCV 78 MCH 25.2 diğer tahlil sonuçları normal sınırlar içinde. tahlil sonuçlarına göre önemli bir problem var mı? teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen demir eksikliğine bağlı kansızlık bulguları tahlil sonuçlarında izleniyor.