42.gün sonunda devlet hastanesinde yapılan elisa testinin güvenilirligi % kactır hocam ?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir yüzde verilmez, verenlere de inanma. Hastane sonuçları uzman doktorların kontrolünde çıkar, farklı kanallardan da kontrol edilir.Güvenilecek bir sonuç olmasa zaten sonuç olarak rapor edilmez.