47 yaşında ve 70 kg ağırlığında mitral kapak hastasıyım. 1993 te kapak onarımı yapıldı bu yılda atrialfibrülasyon başladı coumadın kullanıyorum?

merhabalar ben 47 yaşında ve 70 kg ağırlığında mitral kapak hastasıyım. 1993 te kapak onarımı yapıldı bu yılda atrialfibrülasyon başladı coumadın kullanıyorum PtzINR 1,077 çıktı normalmi ?

Tahlil.com Cevabı : Evet normal