5 aylık oğlum var 3 haftadır kakasında 4 kere kılçık tarzında kan gördüm

5 aylık oğlum var 3 haftadır kakasında 4 kere kılçık tarzında kan gördüm ve tahlile verdik ilk tahlilde iltihap çıktı ilaç kullandık geçti ama hala kan gördüm ve detaylı tahlilde gizli kan çıktı ama ultrason,kana ve kakada diğer testler temiz çıktı ve ikinci kez gizli kan bakıldı ve negatif çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Takip edin eğer tekrarlar ise çocuk gastroenteroloji uzmanına göstermenizi öneririz..