5 Ekim'de ilişkim oldu ama 16 Ekim'de adet oldum?

5 Ekim'de iliskim oldu ama 16 Ekim'de adet oldum. Ama bu ay adet olamadim gecen adetimden 1 hafta sonra ultrasona girdim birşey görülmedi. Doktor iltihap endişesi oldugunu söyledi tüm adet belirtilerim var sarı akıntım var hamile olabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekleyin adetinizde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.