51 yaşındayım, erkeğim, hepatit b rahatsızlığım çıkmıştı onun kontrolüne gittim,tahlil sonuçlarımda bir kaç değer pozitif çıktı?

51 yaşındayım, erkeğim, hepatit b rahatsızlığım çıkmıştı onun kontrolüne gittim,tahlil sonuçlarımda birkaç değer pozitif çıktıglukoz 183 referans aralığı 74-106ürik asit 3,3 referans aralığı 3,7-9,2plt 140 referans aralığı 156-373 tam olarak rahatsızlığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Diabetiniz olabilir,dahiliye bölümüne başvurun