56.5-76.13-85.63 2 gün aralıklarla çıkan kan değerlerim bunlar gebelik normal ve sağlıklı seyreder mi yoksa düşük mü oluşur kanamam kahverengi ve çok oldu. 7 gü

56.5-76.13-85.63 2 gün aralıklarla çıkan kan değerlerim bunlar gebelik normal ve sağlıklı seyreder mi yoksa düşük mü oluşur kanamam kahverengi ve çok oldu. 7 gün boyunca.Bugün 8.gün azaldı iyi sonuç alma ihtimalim kaçtır?

Tahlil.com Cevabı : Elbette böyle bir ihtimal söylememiz mümkün değildir. Ancak kanamanız olmasına rağmen değerlerinizde yükseliş olması iyi bir şey.Son değere göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz görülüyor.
Yerleşme kanamaları genellikle bebeğe zarar vermez.
Bol bol istirahat edip stersten uzak durun.