6 ay once grade I karaciğer yaglanmasi çıkmıştı.

Merhaba 12.05.2008 dogumlu kizimin 8 saat açlık ardindan ALT 56 (REFERANS DEĞERİ 0-35) AST 47 (REFERANS DEĞERİ 0-35) GGT 20 (REFERANS DEGERI 4-22) 6 ay once grade I karaciğer yaglanmasi çıkmıştı. ustteki degerlerde (ggt haric) daha yüksekti.biraz dusmus ama yinede yüksek. durumumuz nasıl tehlikelimi

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinde düzelme varsa korkmanıza gerek yoktur, doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..