6. Ay yapılan testler % kaç doğru oluyor ve vidas hiv dio testi 30 günden sonra %kaç doğruluk payı verir?

İlişkiden sonra 159 . Gün hiv dio ve p24 antijen testi negatif. 6. Aya yakin bana tekrar test gerekir mi bazı uzmanlar aids testi için 2 sene istiyorlar bu sizce doğru mu ve aids testi 3.ay ve 6. Ay yapılan testler % kaç doğru oluyor ve vidas hiv dio testi 30 günden sonra %kaç doğruluk payı verir?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 6 ay sonra yapılan testler yeterlidir..