6 ayluk ıdrar tahlılı yaptırdım lökosıt 66 çıktı?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde lökosit görülmesi idrar yollarında bir enfeksiyon varlığının bulgusu olabilir.İdrar yolu enfeksiyonu bakımından bilgi vermesi için idrar kültürü testi çok kolay ve güvenilir bir yöntemdir.Ne yazıkkki meslektaşlarımızın büyük çoğunluğu bu testi kolay kolay istemiyorlar.İdrar yolu enfeksiyonu olup olmadığının araştırılması için idrar kültürü testi yapılması bu aşamada uygun olacaktır.İdrar kültürü testine dair daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...          İdrar kültürü testi nedir?

n****************** :

İyi günler. Ben surtunme yoluyla ilişkiye girdim. Fakat kıyafetler vardı. Yaklaşık 1 ay öncede ilişkimden sonraki adetimi yaşadım. Şimdi de adetim gecikti. 1 ay önce değilde şimdi hamile olma riskim var mıdır.

Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.