6 gün önce beta hcg sonucum 1.20 cıktı negatif ,bugün tekrar baktırdım 0.608 çıktı ,dedıler

6 gün önce beta hcg sonucum 1.20 cıktı negatif ,bugün tekrar baktırdım 0.608 çıktı ,dedıler 1 hafta sonra tekrar yapalım ,sızce ara kanamam olsa bile 1 hafta oncekı ılıskıden hamıle olabılırmıyım yada 10 gun,önce en son 18ınde ılıskı oldu, teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307