6 haftalık hamileydim..3 gun önce kanamam geldi.2 büyük parca düştü.

6 haftalık hamileydim..3 gun önce kanamam geldi.2 büyük parca düştü.doktora gıttım.ultrasonda bırsey görünmedi.düşükten süpelendi.beta hcg istedi.tahlıl sonucumu gösteremedım daha. tahlil sonucum *3973.0 miu/ml - referans 0 - 5.0 bilgilendirirseniz sevinirim.acaba düşükmü yaptım.?

Tahlil.com Cevabı : Kanama olması olağan bir durum değil.Özellikle yapılacak ultrason muayenesi bu konuda bilgi verecektir.

c*********** :

Dun ultrason cekildim ama hic birsey gorunmedi.o yuzden hcg tahlili istendi.suanda sonuclarımı gosteremiyorum.doktoruma.