6 senedir bebegı olmayan ve şuan tüpbebek yontemıyle 16 haftalık hamıle bır bayanım.3 defadır yapılan kan tahlıllerımde kanımda enfeksıyon oldugunu soyledı.

 Hocam ben 6 senedir bebegı olmayan ve şuan tüpbebek yontemıyle 16 haftalık hamıle bır bayanım.3 defadır yapılan kan tahlıllerımde kanımda enfeksıyon oldugunu soyledı doktorum ve erken dogum rıskı olabılır dedı.alfasilin 1 mg kullanıyorum 3 haftadır aralıksız.bu bebegıme zarar verırmı.enson yapılan tahlı sonuclarımda soyle yüksek sensitif crp(hs crp) 6,495 ,lökosit 11,62 , nötrofil % 75,7 , nötrofil 8,8 , sedimantasyon(1.ci saat)86. antııbıyotık kullanmaya devam edıyorum.degerlerım cokmu yuksek.bebegıme cıddı zararlar verırmı.ıkıncı bır gorus almak ıstedım.sımdıden tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde ciddi bir yükseklik yok.Tedaviniz, tanınızın koyulması ve bununla ilgili karar ve sorumluluk ise doktorunuzdadır.Buradan bir yorum yapamayız.