6 yıllık evliyim çocuğum yok, eşim kan idrar ve horman testi yaptırdı herşey normal çıktı, başka test yaptırmamız gerekiyor mu? tavsiyeniz var mı?

miktar : 2mlrenk : açık grilikefaksiyon sü: 20 dkviskosite: viskossperm sayısı: 110 milyonhiperkinetik : 1/saat %80, 2/3 saat %70hipokinetik: 1/saat %10, 2/3 saat %20akinetik: 1/ saat %10, 2/3 saat %10slm, yukarıda spermiyogram test sonucum.. ben 6 yıllık evliyim çocuğum yok, eşim kan idrar ve horman testi yaptırdı herşey normal çıktı, başka test yaptırmamız gerekiyor mu? tavsiyeniz var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Sperm testiniz genel olarak normal görülüyor.Ancak bir üroloji uzmanı gerekli gördüğü diğer parametrelerle de yorum yapmalı