60.günümde istanbulda burç genetik tanı merkezine kan verdim?

60.günümde istanbulda burç genetik tanı merkezine kan verdim 1hafta sonra sonuçlarım açıklandı HIV 1 PROVİRAL DNA PCR     NEGATİF     NEGATİF *Hastaya ait kan örneğinde HIV 1 Proviral DNA saptamak amacıyla genomik DNA ekstraksiyonu ve HIV 1 virüsüne özgü primerlerle 1. tur PCR e 2. tur PCR işlemleri yapılmıştır. PCR sonuçları agaroz jel elektroforezi ile incelenmiş ve hastada HIV 1 virüsüne ait PCR ürünü gözlenmemiştir. HBV DNA PCR KALİTATİF negatif HCV RNA PCR KALİTATİF negatif Doktor bey bu testler artık yeterlimi test için kanı 60.gün verdim 65.gün gibi çenemin altın dıstan belli olmaya derinin iç kısmında harektlı bilye gibi bişey olustu 70.gündeyim tekrar test yapmam gerekirmi ben izmirliym istanbln yabancısıyım burç genetik güvenilir biyermidir ?daha öncesinde 17 29 36 45 57 günler combi testerim mevcut artık bu korkuyu atmak istyorum okulum acılcak son yılım tüm yardımlarınız için allah razi olsun hocam tüm güzellikler sizinle olur inş saygilarımla

Tahlil.com Cevabı : Size önerimiz tercihen bir devlet hastanesinin enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurup bu doktorun kontrolünde test yaptırmanız.HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunan ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879