6aylık evliyim sürekli korunuyorduk geçen ay korunmamaya başladık çocuk istiyoruz yumurtlama günlerinde ve iki günde bir ilişkiye devam ettik ?

mrb ben 6aylık evliyim sürekli korunuyorduk geçen ay korunmamaya başladık çocuk istiyoruz yumurtlama günlerinde ve iki günde bir ilişkiye devam ettik geçen ayın 13ünde adet olmuştum buay 2gün geçti adetim aksamazdı hamilelik testi nezman yapmam gerekiyor hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün icinde adet olmazsanız yaptirin testi