7 ay kadar önce şüpheli bir ilişki yaşadım.

7 ay kadar önce şüpheli bir ilişki yaşadım. Bugün tedirginliğim iyice arttığı için özel bir hastanede anti-hiv testi yaptırdım ve bugun aldığım sonuçta 0.25 pozitif yazıyor. Okuduğum sitelerde 0.25in sınır olduğunu söylüyor bu hiv virüsü taşımıyor olduğumu gösterir mi? Şuan gerçekten çok garip bir ruh halindeyim. Durum nedir?

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmamışsınız ancak bu durumda pozitif bir sonuç uzak ihtimal.Zaten doğrulayıcı testler çalışılmadan HıV testinde pozitif rapor vermek doğru değil.