7 gün süre ile antibiyotik kullandım daha sonra dişimi karkadan tedavisi yaptırdım.10 gün sonra beta hcg mi ölçtürdüm 219 cıktı hamileyim şimdi sorum şu daha önce

Merhaba en son 18 Mayısta regli oldum ve 25 Mayısa kadar 7 gün süre ile antibiyotik kullandım daha sonra 5 Haziranda dişimi kan*l tedavisi yaptırdım 14 Haziran da ise beta hcg mi ölçtürdüm 219 cıktı hamileyim şimdi sorum şu daha önce yaptırdığım bu işlemler hamileliğe etki yapar mı yoksa boşuna mi endişeleniyorum?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını kesin olarak belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi olacaktır.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.Ve kullanmış olduğunuz antibiyotiğin adını öğrenerek doktorunuza belirtiniz