7 hafta 4 günlük hamileyim glukoz 106,9 çıkmış

  7 hafta 4 günlük hamileyim glukoz 106,9 çıkmış birde hematoloji NE% 74,8 LY%18,5 LY#0,86 çıkmış Lökosit Esteraz 100 Leu/ul Negatif çıkmış aydınlatabilirmisiniz kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.