7 haftalık gebeyim rutın kontroller yapılırken RUBELLA IgG POZİTİF RUBELLA IGM ŞÜPHELİ 3 kere çalıştırdım 3 üde şüpheli cıkdı

  7 haftalık gebeyim rutın kontroller yapılırken RUBELLA IgG POZİTİF RUBELLA IGM ŞÜPHELİ 3 kere çalıştırdım 3 üde şüpheli cıkdı özel viramed labaratuvarında RUBELLA AVİDİTE CALISTIRDIM onaylayan prop. uzman.dr ordada 4ile 6 hafta arasında düşük çıktı.rubella ıgm snra ngatif çktı ne ypml

Tahlil.com Cevabı : Son çıkan tahlilde rubella IG M testinin negatif çıkması gayet güzel, doktorunuz bu konuda gereken bilgilendirmeyi yapacaktır.