7 haftalık hamileyim tsh: 5.42 çıktı bu normal değilmiş tahlil yaptırdım_

7 haftalık hamileyim tsh: 5.42 çıktı bu normal değilmiş tahlil yaptırdımTİROİD USG SONUCUM:TİROİD SAĞ VE SOL LOBDA 1 CM DEN KÜÇÜK SOLİD NODÜLLERdeniyor bu ne anlama geliyor kötü birşey mi acaba bebek bekllediğim için çok korkuyorum. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı :  TSH değeriniz gebelik için oldukça yüksek