7 yaşımdaki kızımdan PERİFERİK YAYMA istendi sonuçları doktora gösteremedik (tatile çıktığı için) yorumlar mısınız merak içindeyiz. ÇOMAK % 2 PARÇALI % 68.

7 yaşımdaki kızımdan PERİFERİK YAYMA istendi sonuçları doktora gösteremedik (tatile çıktığı için) yorumlar mısınız merak içindeyiz. ÇOMAK % 2 PARÇALI % 68 LENFOSİT % 18 MONOSİT % 5 EOZİNOFİL % 7 BAZOFİL % - ATİPİK HÜCRE Görülmedi. ERİTROSİTLER NORMOKROM NORMOSTERDİR. TROMBOSİTLER YETERLİ

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.