7 yaşındaki kızımı genital akıntı sebebiyle çocuk dr.götürdüm?

7 yaşındaki kızımı genital akıntı sebebiyle çocuk dr.götürdümVajinit dedi. Zimaks verdi akıntı geçer gibi olduysa da tekrar başladı.kadın doğuma götürdüm.Yumurtalıktemiz..Vagen kültür sonucu.az sayıda epitel hücreleri nadir lökosit gr pozitif koklar gr - çomaklar ince fuziform gr - çomakgörüldü.

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın kültür sonucunda üreyen bir bakteriden söz edilmemiş, mikroskopi yazılmış sadece.Kültür yapıldığından emin misiniz?