8 haftalık gebeyim hocamın istediği rutin testleri yaptırdım bu sonuca göre Anti Hıv test sonucum 0,8 çıktı?

8 haftalık gebeyim hocamın istediği rutin testleri yaptırdım bu sonuca göre Anti Hıv test sonucum 0,8 çıktı (referans aralığı 0-0,9) bu referans aralığına göre benm değerim yüksek değilmi hocam yada başka test yaptırsam bu değer yükselirmi çok endişeliyim. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Endişelenmenize gerek yok.Değeriniz normal aralıklarda