8 yasındaki kızımın tahlillerinde RBC 113 WBC230 EC 10 cıktı sonuc olarak.ne anlaam geldigini acıklayabilirmisiniz

8 yasındaki kızımın tahlillerinde RBC 113 WBC230 EC 10 cıktı sonuc olarak.ne anlaam geldigini acıklayabilirmisiniz lütfen.tskler

Tahlil.com Cevabı : Tahlilinizi biraz daha özenli yazsanız ve ne tahlili olduğuna dair bilgiler verseniz açıklayacağız ama bu şekilde açıklayamayız.