80. gün eliza testi negatif hocam testim normal mi ve bir daha test yaptırmam gerek var mı ?

Hocam şüpheli ilişki sonrası bel soğuklu kaptım ve iyileştim.Şüpheli ilişkiden sonra 23. gün hıv vıdas diyor testi yaptırdım p24 antijen negatif ve anti hıv 1/2 negatif ve 40. gün eliza testi negatif ve 80. gün eliza testi negatif hocam testim normal mi ve bir daha test yaptırmam gerek var mı ?

Tahlil.com Cevabı : 6. ayda bir kez daha test yaptırmanızı öneririz..

h*********** :

Hocam bende süpheli ilişkıden yaklasık 50 qün sonra ameliyat oldum. Ameliyattan önce yapılan testlerde hıv testıde vardı sonuclar negatıf cıktı. Ben o testlere güvenebilir miyim?

Cevap:

Hastanede yapıldığına göre sonuçlara güvenmelisin

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.