9 ay 6 günlük erkek bebeğim var, kan tahlili sonuçlarından bazıları l ve harfleriyle işaretlenmiş?

9 ay 6 günlük erkek bebeğim var. kan tahlili sonuçlarınıdan bazıları l ve h rharfleriyle işaretlenmiş yorumlarmısınız lütfen.wbc:9,6lym: h 6,1lym% :h 63,1 gra%: l 32,7hct:l 33,0mpv: l 7,2

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonucunuzda L ve H harfleri ile belirtilen kısaltmalar İngilizce Low (Düşük) ve High (Yüksek) kelimelerinin kısaltmalarıdır.Yanında l yazanlar düşük, h yazanlar ise yüksek çıkmış olan test sonuçlarıdır.Çocuğunuzun 9 sylık olduğu göz önüne alındığında sonuçlar normal olarak kabul edilebilir.