9 aylık bir bebeğim var geçen hafta üç gün ateşlendi doktora gittiğimizde kan sonucunda beyaz Küresi 120.000 çıktı

9 aylık bir bebeğim var geçen hafta üç gün ateşlendi doktora gittiğimizde kan sonucunda beyaz Küresi 120.000 çıktı hastane değerlerine göre ise minimal 150.000 .viral enfeksiyondan Kaynaklı olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz sonuçları referans değerleri ile birlikte kontrol edip tekrar gönderirseniz yorumda bulunabiliriz.120 000 ve 150 000 çok yüksek değerler