9 haf. 4 günl. hamileyim fakat 2 hafta önce yapılan normal ve vajinal ultrasonda bebek görünmedi

9 haf. 4 günl. hamileyim fakat 2 hafta önce yapılan normal ve vajinal ultrasonda bebek görünmedi.Doktor boş gebelik sonlandıralım dedi.hcg değerim 1800 lerdeydi..3 gün önce başka bir doktora gittik, bebek yine görünmedi..hcg değerim 10000 çıktı.doktor takip edelim 10 gün dedi.?Durumum sizce nedir?tş

Tahlil.com Cevabı : Gereken bilgiyi vermiş doktor, önerilerine uyun.