9 haftalık hamileyim HGB 11.0,HCT32.5,RDW16.9,EOS%0.3 değerlerim bu şekilde ilk çocuğumda kansızlık vardı değerlerini yükseltmek için çok uğraştık 2.bebeğimde de kansızlık olmaması için neler yapabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gebeliğinizi takip ettiği süreçte takviye demir hapları verecektir,ayrıca pekmez,kuru üzüm, karaciğer,dalak gibi gıdalarda kan yapıcı özellik vardır.