9 yaşındaki yeğenimin (erkek) karnında ve dizlerinde ağrısı vardı ve testlerinde wbc-9,4...

9 yaşındaki yeğenimin (erkek) karnında ve dizlerinde ağrısı vardı ve testlerinde wbc-9,4, rbc-4,34 hgb-11,8 hct-35,0 plt-410, ne#-5,1 ly#-3,7 mo%-5,3 sedim-14, diğer testler normal çıktı, bu sonuçlar ne anlama geliyor bu durumda ciddi bir hastalık olabilir mi özellikle lösemi gibi?

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz değerlerde ciddi bir sorun görülmüyor.Lösemiyi ise bu değerlerle hiç aklınıza getirmeyin