Açlık kan şekerim normal 83. Yorumunuz nedir?

Hocam açlık kan şekerim normal (83) ama yemek öncesi değil yemek sonrası ( yaklaşık 45-60 dk ) şiddetli bir aclık hissediyorum sanki bir şey yememiş gibi , kanımdaki hdl , ldl kolestrol , mpv fazla , Hormon olarak da Serbest t4 fazla , hipoglisemi var gibi düşünüyorum ne yapmam lazım .?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümüne başvurmalısınız..