Adet belirtileri var fakat adet olamıyor.

Sevgilimle pazartesi günü sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı fakat pen*sim vajinaya hafif girdi bu sırada zevk suyu gelmiş olabilir şuan sevgilimde adet belirtileri var fakat adet olamiyor yardim edebilirmisiniz??

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme bir haftayı geçerse test yaptırmanızda fayda var.