Adet bıtımınden 12 gun sonra sevılım ıcıme bosaldı. 1 saat ıcınde ELLA hapı kullandım. Hamıle kalma rıskım varmıdır?

Adet bıtımınden 12 gun sonra sevılım ıcıme bosaldı. 1 saat ıcınde ELLA hapı kullandım. Hamıle kalma rıskım varmıdır.

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak sevgiliniz sizihamile bırakmak için elinden geleni yapmış.Siz de önlem olarak ertesi gün hapı kullanmışsınız.Muhtemelen gebeliği önleyecektir.Ancak yine deadet tarihinde belirgin bir gecikme olursa mutlaka test yaptırın.