Adet bitiminden 2 gün sonra nisanlımla ilk olarak arkadan sürtünme yolu ile yaşadık?

Adet bitiminden 2 gün sonra nisanlımla ilk olarak arkadan sürtünme yolu ile yaşadık ve belime boşaldı onu sildik sonra önden sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ama iç çamaşırı vardı ve vajinaya gelme olasılığı yok gibiydi adet günüm de adet oldum ama az kanama oluyor acaba gebelik riski var mı

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik gerçekleşmez.